niedziela, 25 maja 2014

Plastry przeciw wypadaniu włosów - czy to możliwe?

Doczekaliśmy się słonecznych dni. W końcu :)
Dzisiaj jestem po drugim dniu weekendowym pracującym.
Było kilka pytań wśród Pacjentów o preparaty na wzmocnienie włosów. Stąd pomysł na dzisiejszy temat. Nietypowo, bo nie wspomnę ani słowa o znanych Wam postaciach leków (ewentualnie suplementów).

Osłabienie, wypadanie, przerzedzanie się włosów to dość częsty problem. Do tej pory w aptece dysponowaliśmy doustnymi zestawami witamin/aminokwasów, szamponami, odżywkami i co najważniejsze wcierkami oraz skoncentrowanymi preparatami w ampułkach. 
Ciekawa jestem czy słyszeliście o innowacyjnych plastrach, które mają wzmacniać włosy i powstrzymywać ich wypadanie zarówno u kobiet jak i u mężczyzn? Muszę przyznać, że byłam zaskoczona kiedy do apteki przyszła Pani proponując nam zakup plastrów Dermastic.

Plastry są wykonane z cienkiego, elastycznego i oddychającego tworzywa, które zawiera składniki aktywne. Są to głównie składniki roślinne, mające za zadanie poprawić mikrokrążenie w skórze głowy oraz dostarczyć niezbędnych składników odżywczych. Znajdziecie tu ruszczyk kolczasty, bambus zwyczajny, bocznie piłkowaną, wyciąg z winorośli, L-cysteinę i adenozynę. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie producenta dermastic.
Plastry są przezroczyste, nakłada się je na noc na 8-10 godzin. Kuracja powinna trwać 8 tygodni.
Opakowanie zawiera 56 plastrów, w cenie około 80-90 zł.

Pomysł co najmniej ciekawy, prawda? :)

Źródło:
http://dermastic.eu/ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz