środa, 30 lipca 2014

Nowe oblicze oliwki do ciała

Witajcie,

Wczoraj miałam okazję uzupełnić informację o produktach marek Emolium i Iwostin. Postanowiłam podzielić się szczegółami na temat oliwki do ciała firmy Emolium.

Jednym z najstarszych "kosmetyków" (który z dzieciństwa przypominam sobie) jaki używa się np. do pielęgnacji skóry dzieci czy do masażu jest oliwka. Osobiście nie cierpię tej postaci kosmetyków,bo zwyczajnie brudzi, tłuści, trzeba się napracować by zmyć ją z dłoni i dość długo wchłania się w skórę. Brrr...
Przypuszczam,że podobne skojarzenia ma większość z Was.

Mam nadzieję Was zaskoczyć,bowiem okazuje się,że oliwka do ciała z lipidami firmy Emolium jest ewenementem. Nie znam oliwki z La Roche Posay,stąd ani słowa o niej.

Produkt Emolium ma przyjemną formułę,bo w przeciwieństwie do klasycznych oliwek typu Bambino nie zawiera ~ 99% oleju parafinowego,a jedynie 44%. Dlatego szybciuteńko się wchłania, nie pozostawiając tej tłustej warstewki,a na dodatek bardzo przyjemnie pachnie.

Oliwka świetnie natłuszcza i odżywia skórę oraz niweluje świąd.
Produkt jest rekomendowany od 1 dnia życia. Dodatkowe informacje na stronie emolium

Jak wspomniałam nie lubię oliwek,ale póki co ta stała się wyjątkiem. Błyskawicznie wchłania się,nie pozostawiając tłustego filmu na skórze.

Pytajcie w aptekach o testery produktów. Jeśli są to świetnie, zawsze warto sprawdzić konsystencję,zapach, wchłanianie,by nie kupować kota w worku. Może zdarzyć się,że apteka nie posiada. Myślę jednak,że raczej nie dacie się zwieść i informacja ze strony pracownika apteki sprawi,że będziecie wiedzieli czy zna produkt faktycznie czy mówi same ogólniki,bo nie miał okazji przetestować 

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz